Tootjad

1. Üldtingimused

 

1.1. Käesolevad üldtingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse tellimuse (edaspidi Tellimus) alusel WEBY interneti poest aadressil www.shop.weby.ee ( edaspidi E-pood ) kaupa telliva isiku (edaspidi Tellija) ning Plusmerk OÜ (edaspidi ka WEBY) vahel ning Lepingute sõlmimise protseduurile.

1.2. WEBY-l on õigus üldtingimusi ühepoolselt igal ajal muuta. Muudetud üldtingimused kehtivad üksnes nende Tellimuste ja Lepingute suhtes, mille puhul vastav Tellimus on esitatud pärast üldtingimuste muutmist.

 

2. Lepingu sõlmimise protseduur ja Lepingu jõustumine

 

2.1. E-poest on võimalik osta interneti teel vaid neid kaupu, millel on link "Lisa ostukorvi", Kaubad, mille juures puudub link "Lisa ostukorvi" on laost otsa lõppenud. Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused.

2.2. WEBY-l on õigus E-poe vahendusel sõlmitud Lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud, kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu või kui ostja ei vasta järelmaksu või teenuse saamise tingimustele. Kui WEBY-l ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

 

3. Maksmine

 

3.1. E-poes saab maksta valitud kauba eest järgnevate pankade pangalinkide kaudu: Swedbank, SEB pank ning Sampo pank. Samuti saab makset sooritada ka krediitkaardiga läbi PayPal-i.

3.2. Pärast kauba lisamist "Ostukorvi" on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või sisestada tellimus. NB! Pärast kaupade eest tasumist ( pangaülekande tegemist ) väljuge panga lehelt vajutades nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Järgnevalt kuvatakse Teile ekraanil tellimuse kinnitus.

 

4. Saatmine

 

4.1. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi ning väljastatakse meie laost hiljemalt järgneval tööpäeval peale tellimuse sooritamist.

 

5. Lepingust taganemine

 

5.1. Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast Kaup tagastada ning saada tasutud raha tagasi (v.a. transpordikulu). Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.

5.2. Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, esitada kaebus ning kaup tagastada. Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus kolme kuu jooksul alates kauba üleandmise päevast. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kolmekümne päeva jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Hilisemate probleemide lihtsamaks lahendamiseks peaks tarbija säilitama kindlasti arve, mis tõendab, et kaup on ostetud WEBY E-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja probleemi lahendamisest keelduda.

5.3 11. E-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused tuleb edastada aadressile: Plusmerk OÜ, Nuhja, Kopli küla, Rae vald, Harjumaa 75321 Harjumaa või e-posti aadressile: info@weby.ee.


AvaleheleAvalehele

Ostukorv  

(tühi)

Uued tooted

Uusi tooteid hetkel ei ole