Tootjad

Korduma kippuvad küsimused:

 

Kandsin raha üle, millal minu tellimus postitatakse?

Tellimusi väljastatakse meie laost hiljemalt järgneval tööpäeval peale tellimuse sooritamist. Tellimuse väljastamise eelduseks on, et makse on laekunud meie arveldusarvele. Täpsema info saamiseks soovitame pöörduda klienditoe poole.

 

Mis saab siis kui tellitud kaup on otsas?

Kõik kaubad, mida on võimalik ostukorvi lisada on laos kohe saadaval. Kui tekib olukord, kus tellitud kaup on tõesti mingil põhjusel otsas, siis teavitame sellest koheselt ja tagastame ettemakstud raha.

 

Kui tellitud toote suurus ei sobi?

Ostjal on 14 päeva jooksul õigus ostetud toode tagastada või ringi vahetada. Selleks saada e-mail meie klienditeeniduse aadressile: info@weby.ee ja anna teada tagastamise põhjus ja/või uus suurus, mille vastu soovid kauba ringi vahetada. Seejärel saada kaup meie postiaadressile: Nuhja, Kopli küla, Rae vald, Harjumaa, 75321 või too ise poodi. Tagasisaatmise postikulu tasub klient, vahetuskauba kliendile saatmise eest maksab saatja. Kauba või pakendi olulise rikkumise korral on müüjal õigus tagastatud tootest keelduda. Kui oleme kauba kätte saanud, siis kas vastavalt tagastame raha 5 tööpäeva jooksul või saadame sulle uue suuruse. NB! Esemed peavad olema uued ja kasutamata ning koos originaalsiltidega.

 

Kui olen registreerunud Weby oksjoni lehel, kas saaksin sama kasutajaga ka e-poest oste sooritada?

Kahjuks on meil hetkel andmebaasid erinevad ja registreeruda tuleb eraldi ka Weby poe lehel.

 

Kust pärineb müügilolev kaup ja mis hind on kaupade juurde märgitud ''Poehind enne''?

Hetkel müügilolev motovarustus on Rootsist pärit pankrotivara ning kaupade juures olevad hinnad on eelvalt Rootsi poodides olnud müügihinnad.


AvaleheleAvalehele

Ostukorv  

(tühi)

Uued tooted

Uusi tooteid hetkel ei ole